خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم خرید vpn خرید vpn
pTel./Fax Obsługa zamówień internetowych: +48 530 908 008

hummel – Piłka nożna

CoreSiriusTech-2

Koszulki piłkarskie męskieSpodenki do piłki nożnej męskieButy do piłki nożnej

Koszulki dla piłkarek nożnychSpodenki dla piłkarek nożnychGetry piłkarskie

AkcesoriaPiłki do piłki nożnejDla bramkarzy

Piłka nożna to dyscyplina sportowa, która była bezpośrednią przyczyną narodzin hummel w 1923 roku. Założyciel firmy, Albert Messmer, oglądając mecz piłkarski w czasie ulewnego deszczu wpadł na pomysł ułatwienia zawodnikom poruszania się po grząskim i śliskim boisku. Wrócił do domu i samodzielnie zrobił pierwsze w historii korki piłkarskie!

Mając tyle lat doświadczenia w produkowaniu obuwia piłkarskiego możemy śmiało stwierdzić, że oferujemy Państwu najwyżej klasy sprzęt do piłki nożnej. Przez ponad 25 lat hummel był sponsorem technicznym reprezentacji Danii, zdobywając nawet nagrodę za najlepsze stroje podczas Euro ’84! . Od roku 2016, najbardziej rozpoznawalna na świecie duńska marka, wróciła do ubierania swojej reprezentacji. Popularne „chevrony” ubierają dziś także drużyny narodowe Afganistanu, Litwy i Sierra Leone. Intensywnie współpracujemy z wieloma klubami piłkarskimi na świecie. Brøndby Kopenhaga, Korona Kielce, FC St. Pauli czy tak egzotyczne z europejskiego punktu widzenia jak Canberra United z żeńskiej ligi Australii czy Fukushima United występujący w japońskiej J2.

hummel, dumnie wspiera wszelkie inicjatywy charytatywne gdzie piłka nożna jest drogą do celu jakim jest dostęp do wysokiej klasy sprzętu w krajach najuboższych i targanych wojnami.
Nasze kolekcje do piłki nożnej są zawsze projektowane z myślą o wszystkich klasach rozgrywkowych i poziomach zaawansowania piłkarzy. Zestaw Tech-2, wybrany w sezonie 2015/2016 m.in. przez Koronę Kielce, to najwyżej klasy technologie i materiały dla zespołów grających w czołowych ligach. Zaletami kolekcji Sirius oraz Core jest ich przystępna cena jak i to, że mogą służyć zawodnikom grającym w Lidze Mistrzów oraz na niższych szczeblach krajowych rozgrywek.

hummel Polska ubiera wiele znaczących drużyn piłki nożnej w naszym kraju. Z naszego sprzętu korzystają mężczyźni, kobiety i dzieci w każdym wieku. Popularne „chevrony” na rękawkach można oglądać na wszystkich poziomach rozgrywkowych od Ekstraklasy przez rozgrywki futsalowe, kobiet po mecze juniorskie na turniejach reprezentacji szkolnych kończąc. Dołącz do drużyn hummel!


Zaufali nam:

Korona KielceGKS TychyRysyRed Devils ChojniceKrólewscy PłockSC FreiburgDaniaDeportivo AlavesBroendby Kopenhaga